Yhteystiedot

Vankalla käytännön kokemuksella ja nykyaikaisella osaamisella Igostream on yrittäjän ja yritysjohtajan luottokumppani matkalla menestykseen.

Ota rohkeasti yhteyttä.

IGOSTREAM
Arkadiankatu 12 B 42
00100 Helsinki
+358 40 707 1027
etunimi.sukunimi@igostream.fi

 

Heli Kyyronen

Heli Kyyrönen
Toimitusjohtaja
Johdon konsultti
Taloushallinto ja controller asiantuntija
TMC-konsultti (terveyttäminen/turnaround)
 Ekonomi, KTM, Restonomi AMK
Tel. +358 40 7071027
heli.kyyronen@igostream.fi

Erkki Niskanen

Erkki Niskanen
Kehitysjohtaja
CRO / TMC – Restructuring / Turnaround
AB - Advisory Board
LJK – Finnish Management Consultant
Diplomikauppias, MBA
Tel. +358 400 666132
erkki.niskanen@igostream.fi

Seppo Huovila

Seppo Huovila
Myyntijohtaja
Asiakaspalvelun ja myynnin kehittäjä, vuorovaikutusvalmentaja (DiSC)
Certified Business Consultant
Fil.maist.
Tel. +358 400 604781
seppo.huovila@igostream.fi

Urpo Ylisirniö

Urpo Ylisirniö
Tuottavuusasiantuntija
Certified Business Consultant
Insinööri
Tel. +358 400 544101
urpo.ylisirnio@igostream.fi

Iina Åman

Iina Åman
Strateginen yritysviestintä
Yritysjohdon konsultointi
Certified Business Consultant
Fil.maist.
iina.aman@igostream.fi

kauko Suhonen

Kauko Suhonen
Teknologian kaupallistamishankkeet ja innovaatiotoiminta
Kansainvälisen liiketoiminta
Diplomi-insinööri
Tel. +358 40 5119 256
kauko.suhonen@igostream.fi

Minna Pietikäinen

Minna Pietikäinen
Certified Business Coach, työnohjaaja ja työyhteisön kehittäjä (Sosped), ihmissuhde- ja vuorovaikutustaitojen valmentaja
Filosofian tohtori, THM
Tel. +358 44 0755637
minna.pietikainen@igostream.fi

Visa Pekkarinen

Visa Pekkarinen
Senior Advisor
Konserni- ja yhtiörakenteet koti- ja ulkomaisella tasolla, koti- ja ulkomaiset yritysostot ja niiden integrointi, kansainvälinen liiketoiminta, erityisosaaminen Venäjän ja muun itä-Euroopan osalta
Ekonomi HKKK
visa.pekkarinen@igostream.fi

Erkki Niskanen

Arja Ojala
Asiakaspalvelupäällikkö
Asiakaspalvelu, taloushallinto
Tel. +358 40 5618320
arja.ojala@igostream.fi